• 0232 449 94 50
  • info@teknikservisiizmir.com

İzmir Teknik Servis

İzmir teknik servisimiz. Sektöre ilk adım attığı günden bu yana deneyimli ekip arkadaşlarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en kaliteli ve hızlı desteği vermek için hizmetinizdedir.
Yaşamınızın her alanında yokluğu düşünülemeyecek, olmazsa olmaz beyaz eşyalarımızın tamir, bakım ve onarımdan sorumluyuz. Cihazlarınızın en sağlıklı kaliteli ve hızlı bir şekilde size teslim etmek tüm ilkemiz. 
Servis çalışanlarımız güler yüzlü iş anlayışımız ile, konusunda uzman teknik bilgiye sahiptir. İzmir teknik servis olarak günümüz teknolojilerine ayak uyduran yapımız ile orijinal yedek parça ve aksesuarlar kullanarak cihazlarınızın tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.
Siz müşterilerimizin, değerli zamanlarını çalmadan, en hızlı ve güvenilir hizmeti vermeye özen gösterip beyaz eşyalarınızı sağlıklı, verimli ve ilk sahip olduğunuz zamanki gibi teslim etmeyi görev haline getirmiş olan izmir teknik servis , İzmir’in her noktasına ulaşıp evlerinize kadar gelmekten mutluluk duyar. 
Evlerinizin konforuna destek olan bizler. Sizlerin günlük yaşantınızı aksatmamanız için gerekli hassasiyeti gösterecek ve cihazlarınızın tam randımanla çalışmasını sağlayacaktır.
Tüm marka ve cihazlara hakim olan servisimiz günün 24 saati sizler için görevdedir. Tüm soru ve görüşleriniz için daima hizmetinizdeyiz.

Etiketler

izmir teknik servis teknik servis teknik servis izmir bornova teknik servis karşıyaka teknik servis karşıyaka servis bornova servis buca servis buca teknik servis alsancak servis alsancak teknik servis narlıdere servis narlıdere teknik servis üçkuyular teknik servis üçkuyular servis üçkuyular izmir